Taşınma ertesi

Taşındık günlük. Hem de ne taşınmak!

Taşınma eylemimiz yuvarlandıkça büyüyen kartopu misali devasa bir kaosa dönüştü. Taşınmanın öncesini, taşınma anını ve sonrasını yazmaya kalksam kitap olur, öyle diyeyim. Hangi birini anlatsam bilemiyorum. Her biri ayrı birer yazı konusu.

Ben şimdilik durum güncellemesi yapayım: Artık Urla’dayız. Urlalıyız. Dün iki hafta oldu. İki hafta içinde hem yorulduk, hem dinlendik. zaman hem bükülerek çoğaldı, hem de hiçbir şeye yetişemedik. İstisnasız her gün yazmak istedim. Yazacak, anlatacak, gösterecek o kadar çok şey var ki burada. Ama yetişemiyorum. Çoğu zaman Instagram’da paylaşıyorum bir şeyler; ama blogu bir fotoğraf bloguna çevirmek istemediğim için yazı yazmayı hep erteliyorum. İstiyorum ki gördüklerime söz de eşlik etsin. Şeytanın bacağını bugünkü bu yazıyla kırabilir ve önümüzdeki günlerde “Cincüce’nin Urla Maceraları” konulu yazı dizisine başlayabilirim.

Şimdilik sizi ilham manzaramla başbaşa bırakayım. Bir sonraki yazıda Erenköy’e geri döneceğiz, sayın seyirciler.

tasinma ertesi

8 thoughts on “Taşınma ertesi

  1. Çok beğendim! Çok kıskandım! Ay ne iyi yapmışsınız! 🙂 İzmir baba toprağı, epeydir de gidemedim burnumda tüttü vallahi… Yeni taşınılan evde bir aydan önce yerleşim bitmez, hiç canınızı sıkmayın yavaş yavaş hallolur nasılsa.

  2. Hoşgeldin… Yardım lazımda haftaya sığacık semalarında olacağım.. Geleyim..izmir in içinden de ulaşırım ki istersen.. Sen tabi tanımıyorsun beni ama blogun sayesinde kankam yaptım ben seni,senden habersiz.. Yine de her tür soru ,adres tarifi, malzeme ,ekipman temini gibi yardım çağrına açığım,haberin ola!

  3. Cincüceeee! Tayga’ya gebelik maceranda tanımıştım seni ama blogunu yeni keşfettim 🙂 (delimiyim neyim?)
    Valla çok özendim! Ne kadar iyi etmişsiniz Urla’ya taşınmakla. Urla çok güzeldir. Bizim de eşimle önümüzdeki 6 yıllık kalkınma planımızda Urla’ya taşınmak var. Şimdilik İzmir’deyiz ama…
    Çok sevgiler, Tayga’ya öpücükler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *