Minik sürpriz paketlerim

imageBugün, sanırım şimdiye kadar yolladığım en minik paketleri yolladım. Çok uzun ama ÇOOOK uzun zaman önce yapmaya niyetlendiğim bir işti bu. Bir sürpriz. Bunları yaptığım kişi bunları yaptığımı bilmediği için ne içindekilerden söz edebilirim, ne de fotoğraflarını paylaşabilirim.
image

Hediye paketi yapmayı zaten severim; ama miniğini yapmak ayrı keyifmiş. Paketleme işi bitince bir süre elimden bırakamadım ufaklıkları. Postaneye giderken de Ama öyle minnoştu ki sanki bebeğimi yolluyormuşum gibi hüzünlendim, öpe öpe yolladım küçüklerimi.

Bugün okyanus ötesi yolculukları başladı. Demek ki en az iki haftalık bir yolculuk onları bekliyor. Umarım kaybolmadan sağ salim varırlar yeni yuvalarına. Orada çok sevileceklerine ve üzerlerine titreneceğine eminim.

Vardıkları zaman paketlerin içlerindekilerin fotoğraflarını da paylaşırım. Gerçek bir “bobin hizmeti” olduğunu söyleyeyim şimdilik.

image image

Kırmızılı paketin içinde kırmızılı bişeyler ve minicik bir zarf içinde üç sayfalık(!) minicik bir mektup var. yeşilli paketin içindekiyse aynısından bir tane de kendime yaptığım bir şey. Böylece her ikimizde de aynısından olacak. Bu paketin üzerinde de sahibi ortancaları çok seviyor diye ortancalı bir kart yaptım.
image image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *