Orman 1 yaşında!

Bu bezelyeler tamı tamına bir yıllık oldu. Sabahtan beri öpüp duruyorum; bir senedir öpüp duruyorum; doyamıyorum. ❤️

Cincüce Bobin Hizmetleri (@cincuce) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Evimizin minik karabiberi, hepimizin “Micinik”i  Orman pazar günü şu hayattaki 365 günün devirdi. Hangi ara geçti bir yıl? Daha dün gibi hastaneye gidişimiz, gittiğimiz gibi de bebeğimizi karşılayışımız. Ama bir yıl geçti işte.

Mici artık resmen bebeklikten çıktı ve çocukluk çağına girdi. Çok yakında desteksiz yürümeye başlayacak. Ağzından küçük küçük kelimeler çıkmaya başladı bile. Gözü hep Guçi’nin üzerinde. O ne yaparsa pür dikkat izliyor. Guçi, Micinik için müthiş bir ilham kaynağı ve öğretmen. Orman bir şeyler yapmaya başladığında, bu biraz da abisi sayesinde olacak.

Guçi aylardır pasta isteyip duruyor. Biz de ona kardeşinin doğumgününü beklemesini söylüyorduk. pazar günü anneannesiyle sanırım 1-2 saat mutfaktan çıkmadı ve kardeşinin doğum günü pastasını yaptı onunla birlikte. Sonra poğaça yaptılar. Nasıl mutluydu…

Sonra Orman da pasta sayesinde hayatının ilk çileğini de tatmış oldu. Günün birinde ona “Biliyor musun senin birinci yaşını kutladığımız gün pastanı abin yapmıştı senin için,” demek için sabırsızlanıyorum.

Birbiriniz için hep güzel şeyler yapın kuzularım. Ne güzel büyüyorrsunuz.

2 thoughts on “Orman 1 yaşında!

  1. Guçi’ye de bak, Orman ne şanslı!
    Yeniden mutlu yaşlar diyeyim, şansı&ömrü güzel olsun…
    Mutluluklar 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *