BOBİN HİZMETLERİ NELER?

AYRINTILAR ÇOK YAKINDA BURADA…

İletişim: cincucebobinhizmetleri@gmail.com

4 thoughts on “BOBİN HİZMETLERİ NELER?

 1. ‘Hızmet’ olarak yazmanı tercih ederdim. Tahırca’mızı koruyalım, yaşatalım.

  Bez bebek hızmeti de isteriz. Heybeler. Kukla. Kağıtsanat bir de.
  Evdeki kat kat top top kumaşları da sana verceğim. Bekleye bekleye bir şey olacakları yok.

 2. Banu Hanım, yaklaşık bir yıldır “bir dolap kitap”ın sıkı takipçilerinden biriyim. Nasıl olduysa bugün bu linkle tıklamak aklıma geldi. Daha önceleri vardı da ben mi görmüyordum diye kendime kızdım. Beni rahatlatmak için yeni olduğunu söyleyebilirsiniz.
  Her sabah ilk okuduğum maillerden biri sizinki oluyor. İçim neşe doluyor. Ne kadar kafiyeli oldu öyle değil mi?
  Neyse bundan sonra sessizliğimi bozmaya ve yorum yazmaya karar verdim. Bloğuma insanlar neden yorum yazmaktan çekiniyor diye merak ederdim. Hele ilk yorumu yazmak. İlk twitim ne olsun ya da anlamlı bir şey olsun diye düşünmekten aylarca twit de yazamadım ben. Sonunda kardeşim duruma el koydu, şifremi alıp beni yerime “Merhaba” dedi de ben de bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum. Ondan sonra arkası geldi. Size de içten bir “merhaba” demek istiyorum. Yine yazacağım. Sevgiler…

  • Size de merhaba!
   Şimdi siz deyince baktım da, ilk yazımı bundan iki yıl önce yazmışım. BDK’tan biraz önce. Demek ki, yeni sayılır. Hoşgeldiniz!
   Ben de böylece sizin blogunuzdan haberdar oldum. Takibe alıyorum. Konu kitapla, okumak ve çocuklar olunca hemen ilgimi çektiğini söylemeliyim. Yeni yazılarda görüşmek üzere. Sevgilerimle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *